İnternet ve Eğitim Arşivi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bedava internet ve daha fazlası

Foruma reklam alınır iletişim için celikyilmaz146@gmail.com adresine mail atabilirsiniz

Vodafone 3 Aylık 2GB ve Süper İnternet Kampanyası

Admin

Vodafone 3 Aylık 2GB ve Süper İnternet Kampanyası Empty Vodafone 3 Aylık 2GB ve Süper İnternet Kampanyası

Mesaj tarafından İnternet ve Eğitim Arşivi Perş. Nis. 28, 2022 12:28 pm

Evet arkadaşlar hepinize Merhabalar bugünkü videomuzda Vodafonelular için nasıl TL paketi yüklü yüklü olan arkadaşlar de yapabilir yükleyenler yüklesin bu kesinlikle oluyor.

Kısacası yani Hediye alamayacak da nasıl yapılacak onu da gösterelim iki çeşit yolu var İki çeşitli olan arkadaşlar Hadi bunu da tarifenizin yüklü olması gerekiyor tarife değilse hata ile karşılaşırsanız benim yaptığım gibi atarlı karşılaşacaksınız şimdi Mesaj kısmına giriyoruz. Şunu yapacaksınız 7000 e EYLUL2 yazacağız bir arkadaşlar ve yine aynı yere şunu yazacaksınız SUPER INT yazacaksınız arkadaşlar tarifeniz içeriğinizi yüklüyse 1GB verecek hediye 0 TL karşılığında verecek tarifemizi yüklüyoruz ediyorum bakın dikkat edin olmadı demeyin göndere basıyoruz.

Degerli musterimiz, Hediye Ek 2GB Internet paketine katilim talebinizi aldik. Gelecek onay mesajinin ardindan paketinizi kullanmaya baslayabilirsiniz.

Eğer tarifeniz varsa böyle bir mesaj gelecektir.
    Degerli musterimiz, Hediye Ek 2GB Internet 3Ay paketiniz ile 23.05.2022 12:07 tarihine kadar 2 GB Internet Kullanimi hesabiniza yuklenmistir. Kalan tum kullanim haklarinizi sorgulamak icin OZET yazip 7000e ucretsiz SMS gonderebilirsiniz. Detayli bilgi icin http://vftr.co/yanimda 'yi ziyaret edebilirsiniz.

Böyle hata alan arkadaşlar Değerli müşterimiz Süper İnternet paketinizin ücretsiz yüklenebilmesi için tarifi için izin yüklenmesi gerekmektedir hemen TL eklemek için tıklayın derse TL yükleyin ve tarifeniz yüklendikten sonra 2 GB kazanıyorsunuz o Eylül iki yazdığınızda 2GB süper iğne te yazdı sesle bir GB'lık bir internet şey gelecek arkadaşlar bu paketin Tamam adını yanında uygulaması üzerinden de görebilirsiniz Yani bu tarife paketleri kısmında gözüküyorsa Oh Bak bunu göz önünde bulundurun gözüküyor sistemimizi tanımlıdır tel ekledikten sonra tarifini dinlendikten sonra görebilirsiniz yüklenen ama bazı olmadı etmedi diye demeden demeye başladılar arkadaşlar O yüzden dedim yani olmadı etmedi bilmem ne etme dedi bir şeyler diyorlar arkadaşlar bakın şurada TL işlemleri diyelim paketlerini geleceğimiz boşuna paketlerini diyorum zaten bu paketleri miyim arkadaşlar şuraya geliyorsunuz en aşağıda bak üç aylık 5gb süper internet bu tarifi uygun sesi sonuna kadar hediye 2 ek 2GB üç aylık 5 GB paketi bakım gördüğünüz gibi burası gözükür bunların yüklenebilmesi için tarifenin Bu mesajını aldım. Şuan ki tarifem 60 TL olmuş Tabi hangi tarihte kullanıyorsanız o tarihinin en bir şekilde olması gerekiyor Arkadaşlar bu arada umarım anlatabilmişimdir yani yalan falan demeyin Onu da söylemiş olalım.

Forum Saati Çarş. Mayıs 15, 2024 12:44 am