İnternet ve Eğitim Arşivi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bedava internet ve daha fazlası

Foruma reklam alınır iletişim için celikyilmaz146@gmail.com adresine mail atabilirsiniz

2 posters

Vodafone Herşey Yanımda 15GB

Admin

Vodafone Herşey Yanımda 15GB Empty Vodafone Herşey Yanımda 15GB

Mesaj tarafından İnternet ve Eğitim Arşivi Perş. Nis. 28, 2022 12:17 pm

Vodafone bedava internet 2022 kampanyaları hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Vodafone bedava internet nasıl yapılır işte detayları.

Vodafone abone sayısını ve etkileşimini artırmak için bir birinden güzel harika kampanyalar düzenliyor. Vodafone kampanyaları sayesinde bedava internet ve hediye paketler kazanabilirsiniz. Sözü fazla uzatmadan Vodafone bedava internet kampanyalarına geçelim.

Vodafone Yanımda içerisinden Her Şey Yanımda sayfasına girip satın almak istediğiniz ürünleri görüntüleyebilir ve satın almak istediğiniz ürünleri 'Sepete Ekle' butonuna tıklayarak sepetinize ekleyebilirsiniz. Adres ve kart bilgilerinizi tamamlandıktan sonra siparişinizi onaylayarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Her Şey Yanımda’dan yapacağınız ilk alışverişinizde haftalık 15 GB hediye kazanırsınız. Sipariniz teslim edildikten 14 gün sonra GB hakkınız hattınıza otomatik olarak yüklenir. Tüm siparişinizi iptal ya da iade ettiğinizde kampanyadan yararlanamazsınız.
    LouisBailey

Vodafone Herşey Yanımda 15GB Empty Geri: Vodafone Herşey Yanımda 15GB

Mesaj tarafından LouisBailey C.tesi Haz. 25, 2022 11:12 am

Paylaşım için teşekkürler https://apkrabi.com/

En son LouisBailey tarafından C.tesi Haz. 25, 2022 7:11 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi

İnternet ve Eğitim Arşivi Beğenildi

Admin

Vodafone Herşey Yanımda 15GB Empty Geri: Vodafone Herşey Yanımda 15GB

Mesaj tarafından İnternet ve Eğitim Arşivi C.tesi Haz. 25, 2022 4:04 pm

Teşekkürler

İnternet ve Eğitim Arşivi Beğenildi

Forum Saati Ptsi Mayıs 13, 2024 11:48 pm