İnternet ve Eğitim Arşivi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bedava internet ve daha fazlası

Foruma reklam alınır iletişim için celikyilmaz146@gmail.com adresine mail atabilirsiniz

2 TL Kolay Paket İle Çarka Girmek Denendi ve Oldu

Admin

2 TL Kolay Paket İle Çarka Girmek Denendi ve Oldu Empty 2 TL Kolay Paket İle Çarka Girmek Denendi ve Oldu

Mesaj tarafından İnternet ve Eğitim Arşivi Perş. Ocak 06, 2022 8:06 pm

Bugünkü içeriğimiz TL yüklemeye gerek kalmadan çarkı nasıl çevirebiliriz bunu kaleme aldık.

Tabi şu an o paketi alacağım hiçbir şekilde TL yükleyemeyeceğiz ve bakalım nasıl çevrildiğini şait olacaksınız. Yapmamız gerekenleri sıraca anlatacağız.

1.Şimdi benim kartıma 12 lira var ve bunu deneyeceğim.

2 lira sana şu anda kullanacağım.
    Şuan Bakiyem 12.30 TL var şu anda.

3. Ne yapmaz gerekiyor bu kolay paket
    yükle kısmına basıyorsunuz. Buradan diğer kolay paketler kısmına bastıktan sonra bu şuraya aşağı inin. İletişim Pass paketini seçtik bakın 2 TL'lik bu günlük sınırsız iletişim paketini alın o paketi alıyorsunuz.

4. 24 saat bekleyeceksiniz ve ertesi gün çarkı tekrar açıp bir bakıyorsunuz çark gelmiş şöyle deme ihtimali söz konusu kral adam bu adam bir dahi gibi yorumlar gelebilir biz sizin için çalışıyoruz.

5.Bazen içerik bulamasakta üzülmeyin ileriki zamanlarda yeni içerikler ile karşınızda olacağız şunu itiraf edeyim her hafta çevrilen çarkı özlemiş olabilirsiniz bizde özledik ama bug yok maalesef.

Bir hatırlatma bu yöntem ile bir ay boyunca çark cevirebilirsin. Bir önceki Makalede
    İletişim Pass paketini sınırsız internet haline cevirebiliyorduk onun linkini bırakıyorum.

Bknz: İletişim Pass paketini sınırsız internet çevirme

Arkadaşlar Lütfen Dikkatli şekilde İzlerseniz/Okursanız dediğimi anlarsınız yalan dolan değil arkadaşlar tamamen denedim ve oldu ve hâlâ yalanlayanlar var kısacası bu kadar basit bir şeyi niye yalan diyorsunuz onu anlamadım ben size minimum bir tutarda nasıl 4 kez çark cevirebilirsiniz diye anlattım. Ve bu konuda ciddiyim küfür yağmuru olursa hiç karışmıyorum.birazda emeğe saygı duysanız beni anlarsınız yalan dolan boş boş konuşmadan videodan girip çıkın bu kadar basit.

Bu blogu ara sıra göz atmayı unutmayın ne zaman yeni içerik gelebileceği belli olmaz.

Forum Saati Salı Mayıs 14, 2024 1:45 pm